DRU Berlien gaskachel
Dru
€ 2.174,99
Model
product-5266
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Deze DRU schoorsteen gaskachel is uitgerust met een thermostaat en voorzien van bovenbediening.
De Berlien van DRU
Deze DRU schoorsteen gaskachel is uitgerust met een thermostaat en voorzien van bovenbediening. Zoekt u veel warmte? De Berlien kan door haar grote capaciteit en gietijzeren verbrandingskamer vrijwel elke ruimte verwarmen. Voor wie veel warmte zoekt is deze haard een echte aanrader, met een netto capaciteit van 9 kW. Als optie is er een warmhoudplaat leverbaar. Door het rendement van 95% haalt u er dus bijna alles uit wat er in zit.
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 930 H 720 D 330 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 80 kg |
| Vermogen: | 8.25 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø 100 mm |
| Rendement: | 95% |
| Brandstof: | Gas |
| Vermogen: | 5.5 - 11 kW |
| Merk: | Dru |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Achter |
| Rookgasdiameter: | Ø100 |
| Energielabel: | A |
Aanmelden