DRU Etoile gaskachel
Dru
€ 2.184,99
Model
product-5260
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
De DRU Etoile is een toestel met een flinke capaciteit en het hoge rendement is meer dan 85%.
DRU Etoile gaskachel
De DRU Etoile is een toestel met een flinke capaciteit en het hoge rendement is meer dan 85%. Door de strakke vormgeving en de licht gebogen voorzijde past deze gaskachel zowel in een modern als klassiek interieur.
De aanwezige thermostaat is eenvoudig uitschakelbaar zodat u ook alleen het gezellige sfeervuur van kooltjes kunt laten branden. Hierdoor heeft u wel de gigantsche sfeer die deze kachel uitstraalt, maar niet de warmte. Dat is toch optimaal genieten?
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 700 H 840 D 374 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 53 kg |
| Vermogen: | 6.75 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø 100 mm |
| Rendement: | 81% |
| Brandstof: | Gas |
| Vermogen: | 4.5 - 9 kW |
| Merk: | Dru |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Achter |
| Rookgasdiameter: | Ø100 |
| Energielabel: | A |
Aanmelden