Duroflame Pelletkachel Carré T2 - 6Kw
Duroflame
€ 3.299,00
€ 3.250,00
Model
product-6398
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
De Duroflame Carré T2 is een kwalitatief hoogwaardige pelletkachel van Hollandse bodem. De Carré T2 is geschikt voor iedere ruimte. In een nieuwbouwwoning staat hij prachtig, maar ook onder een schouw komt deze kachel zeer goed tot zijn recht. Door de continu draaiende pellettoevoer en warmtewisselaar met natuurlijke convectie, kunt u in alle rust genieten van een prachtig haardvuur.
Daarbij is deze pelletkachel ook nog eens zeer duurzaam. De Carré T2 is voorzien van een keramische gloeibougie. Deze gaat veel langer mee dan een standaard gloeikaars. Bovendien is de kachel daardoor ook nog sneller warm, wel zo prettig tijdens de koude winterdagen!
De vernieuwde Carré heeft een geheel nieuwe verbrandingstechniek. De kachel beschikt namelijk over een vermiculieten bekleding wat zorgt voor een betere verbranding. Bovendien is de kachel voorzien van een nieuw ontwikkelde gietijzeren brand pot dat zorgt voor een mooie grote vlam.
Easy Control
Het meest innovatieve aan de nieuwe Carré is de eenvoudige eenknopsbediening. Met één draai aan de knop zet u de kachel aan of uit. Is er meer warmte gewenst, dan geeft de kachel door een simpele draai aan de knop meer vermogen, en geeft hij te veel warmte af? Dan draai je het vermogen ook super simpel terug!
Bent u toch op zoek naar een ander type Duroflame pelletkachel? Kijk dan ook een naar onze Duroflame Abel, de Duroflame Rinus of de Duroflame Batavia T4.
Daarbij is deze pelletkachel ook nog eens zeer duurzaam. De Carré T2 is voorzien van een keramische gloeibougie. Deze gaat veel langer mee dan een standaard gloeikaars. Bovendien is de kachel daardoor ook nog sneller warm, wel zo prettig tijdens de koude winterdagen!
De vernieuwde Carré heeft een geheel nieuwe verbrandingstechniek. De kachel beschikt namelijk over een vermiculieten bekleding wat zorgt voor een betere verbranding. Bovendien is de kachel voorzien van een nieuw ontwikkelde gietijzeren brand pot dat zorgt voor een mooie grote vlam.
Easy Control
Het meest innovatieve aan de nieuwe Carré is de eenvoudige eenknopsbediening. Met één draai aan de knop zet u de kachel aan of uit. Is er meer warmte gewenst, dan geeft de kachel door een simpele draai aan de knop meer vermogen, en geeft hij te veel warmte af? Dan draai je het vermogen ook super simpel terug!
Bent u toch op zoek naar een ander type Duroflame pelletkachel? Kijk dan ook een naar onze Duroflame Abel, de Duroflame Rinus of de Duroflame Batavia T4.
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 58,8 • H 70,5 • D 48,8 cm |
|---|---|
| Gewicht: | 62.9kg |
| Vermogen: | 6 kW |
| Rendement: | 89.4 % |
| Brandstof: | Pellets |
| Vermogen: | 5-9 kW |
| Afmeting: | Klein |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Achter |
| Rookgasdiameter: | Ø80 |
| Pellet opslagtank capaciteit: | 12 kg |
| Energielabel: | A+ |
Aanmelden