Houtkachel Dovre Saga 107
€ 2.142,00
€ 1.855,00
Model
product-6228
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
De SAGA 107, een compacte kachel met 7 vensters, een 3-zijdig zicht op het vuur, die een warme, lichte en gezellige sfeer rondom creëert.Optie:
Kookplaat.
Specificaties
| Maximale lengte houtblok: | 35cm |
|---|---|
| Kachel afmetingen: | 430x730x575 mm |
| Gewicht: | 100 kg |
| Vermogen: | 7kw |
| Rookgasafvoer: | 130mm |
| Rendement: | 75% |
| Vermogen: | 5-9 kW |
| Merk: | Dovre |
| Vuurzicht: | 3-Zijdig |
| Aansluiting: | Boven/achter |
| Energielabel: | Eco Design |
Aanmelden