Houtkachel gietijzer emaille - 7kW
€ 1.513,99
Model
6869-965
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Verstelbare primaire en secundaire luchttoevoer
Volledig gietijzer
Tertiaire luchttoevoer
Grote aslade
Groot glasoppervlakte voorzijde
Ruitenreinigingssysteem met lucht
Verschillende geëmailleerde kleuren
Specificaties
| Maximale lengte houtblok: | 40 cm |
|---|---|
| Kachel afmetingen: | B 516 H683 D 458 mm |
| Gewicht: | 90 kg |
| Vermogen: | 7,1 kW |
| Rendement: | 83,1 % |
| Brandstof: | Hout |
| Hoogte rookkanaal: | 683 mm |
| Vermogen: | 5-9 kW |
| Merk: | Thermozoff |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven |
| Rookgasdiameter: | Ø150 |
| Externe luchttoevoer: | Nee |
| Deur: | Draaideur |
| CV-aansluiting: | Nee |
| Energielabel: | A+ |
| Maximale verwarmingscapaciteit: | 203 m3 |
Aanmelden