Houtkachel Kratki K11 - 6kW
€ 1.257,99
Model
23184
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Houtkachel kratki k11 is een mooi hoge kachel met een klassiek ontwerp. Een kachel die in veel verschillende interieurs zal passen. De kachel heeft een mooi design, met een deur met handig handvat.
Het formaat van deze houtkachel B 497 H 645 D 483 mm is geschikt voor verschillende soorten ruimtes. maar staat vrij ook prachtig. Kratki k11 heeft een nominaal vermogen van 6 kW, zodat uw ruimte verwarmd kan worden. Deze kachel wordt standaard geleverd in een diameter van 150
Het formaat van deze houtkachel B 497 H 645 D 483 mm is geschikt voor verschillende soorten ruimtes. maar staat vrij ook prachtig. Kratki k11 heeft een nominaal vermogen van 6 kW, zodat uw ruimte verwarmd kan worden. Deze kachel wordt standaard geleverd in een diameter van 150
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 497 H 645 D 483 |
|---|---|
| Gewicht: | 133 |
| Vermogen: | 6kW |
| Rookgasafvoer: | ø150mm |
| Rendement: | 76,9% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 3-7 kW |
| Merk: | Kratki |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven |
| Rookgasdiameter: | Ø150 |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden