Houtkachel Kratki K8 - 9W
€ 994,99
Model
7028-1100
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Houtkachel kratki k8 is een mooi hoge kachel met een klassiek ontwerp. Een kachel die in veel verschillende interieurs zal passen. De kachel heeft een mooi design, met een deur met handig handvat.
Het formaat van deze houtkachel B 666 H 626 D 382 mm is geschikt voor verschillende soorten ruimtes. maar staat vrij ook prachtig. Kratki k8 heeft een nominaal vermogen van 9 kW, zodat uw ruimte verwarmd kan worden. Deze kachel wordt standaard geleverd in een diameter van 130 mm maar als u wenst voor een diameter van 150 dan kan u dat laten weten in de opmerkingen
Het formaat van deze houtkachel B 666 H 626 D 382 mm is geschikt voor verschillende soorten ruimtes. maar staat vrij ook prachtig. Kratki k8 heeft een nominaal vermogen van 9 kW, zodat uw ruimte verwarmd kan worden. Deze kachel wordt standaard geleverd in een diameter van 130 mm maar als u wenst voor een diameter van 150 dan kan u dat laten weten in de opmerkingen
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 666 H 626 D 382 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 126 |
| Vermogen: | 9 kw |
| Rookgasafvoer: | Ø130 mm |
| Rendement: | 75% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 5-9 kW |
| Merk: | Kratki |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven |
| Rookgasdiameter: | Ø130 |
| Externe luchttoevoer: | Ja |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden