Houtkachel Lacunza Lugo - 12KW
Lacunza
€ 2.292,99
€ 1.945,00
Model
product-6326
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
- Gietijzeren kachel op een stalen onderstel
- Vermiculiet binnenwerk
- Dubbel verbrandingssysteem
- In hoogte verstelbare poten/wielen voor een perfecte installatie
- Rookgasafvoer aan de boven- en achterkant
- Twee verbrandingsregelingen
- Aslade
- Gietijzeren stookrooster
- Verwijderbaar handvat (koude aanraking)
Specificaties
| Maximale lengte houtblok: | 70 cm |
|---|---|
| Kachel afmetingen: | B 866 H 880 D 486 mm |
| Gewicht: | 260 kg |
| Vermogen: | 8 - 16 kW |
| Rendement: | 82% |
| Brandstof: | Hout |
| Merk: | Lacunza |
| Afmeting: | Groot |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven/achter |
| Rookgasdiameter: | Ø200 |
| Externe luchttoevoer: | Nee |
| Deur: | Draaideur |
| CV-aansluiting: | Nee |
Aanmelden