Houtkachel Lacunza Paris 700 - 8kW
€ 2.102,99
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Houtkachel Paris 700 is een stoere moderne houtkachel met designglas en handig opbergvak onder de verbrandingskamer. Hierin kunt u houtblokken en andere accessoires mooi opbergen. De verbranding van de kachel is gemakkelijk te regelen via de schuif onder de deur. Daarnaast heeft de kachel een ventilator die te bedienen is met een afstandsbediening. In de stille modus geniet u van een rustig brandende kachel.
Andere versies van houtkachel Paris
Houtkachel Paris 700 is ook verkrijgbaar als hangende kachel voor aan de wand, zie houtkachel Paris 700 MURAL. Een kachel aan de wand geeft een mooi ruimtelijk effect. Daarnaast is dit model beschikbaar met zijaanzicht, zie houtkachel Paris 700 CLID. Zo geniet u maximaal van het zicht op het vuur. Liever een iets grotere kachel met meer vermogen? Kijk dan eens bij houtkachel Paris 800.
Kenmerken van houtkachel Paris700
- Optimale dubbele verbranding
- Externe luchtinlaat (80 mm)
- Glas dat extra schoon blijft
- Eenvoudig te bereiken voor reiniging
- Silent modus
Houtkachel Paris in beeld
Houtkachel Paris nog beter bekijken? U ziet hem in onderstaande video!
Over Lacunza
Lacunza is een Spaans bedrijf dat kachels zelf ontwerpt en produceert. Alle producten van Lacunza zijn uitgebreid getest in laboratoria waar voldaan wordt aan de strengste Europese tests voor verbrandingsefficiëntie. Het bedrijf hecht groot belang aan het milieu en streeft daarom naar een zo klein mogelijke ecologische voetafdruk.
| Maximale lengte houtblok: | 60 cm |
|---|---|
| Kachel afmetingen: | B 690 H 860 D 400 mm |
| Gewicht: | 82 kg |
| Vermogen: | 6-10 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø150 |
| Rendement: | 78% |
| Brandstof: | Hout |
| Merk: | Lacunza |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven |
| Externe luchttoevoer: | Ja |
| Deur: | Draaideur |
| CV-aansluiting: | Nee |