Jydepejsen Panorama 1500
Jydepejsen
€ 4.671,99
Model
product-5455
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Jydepejsen Panorama 1500
De Panorama van Jydepejsen is een kubusvormige houtkachel met gebogen glas voor een geweldig zicht op het vuur vanuit verschillende hoeken. De zelfsluitende deur van dit model onderstreept het uitgesproken ontwerp en geeft de kachel een slank en elegant uiterlijk. Uiteraard is ook dit model voorzien van het DuplicAir® luchtsysteem, dat zorgt voor een eenvoudige bediening en optimale verbranding. De Panorama 1500 kan worden geleverd met accumulatie (spek)steen (optioneel).
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 400 H 1510 D 400 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 178kg |
| Vermogen: | 6.5 kW |
| Rookgasafvoer: | ø150mm |
| Rendement: | 75% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 4-9 kW |
| Merk: | Jydepejsen |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven/achter |
| Rookgasdiameter: | Ø150 |
| Externe luchttoevoer: | Nee |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden