Jydepejsen Sigma Duplex
Jydepejsen
€ 4.999,99
Model
product-5466
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 560 H 830 D 450 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 140kg |
| Vermogen: | 6 kW |
| Rookgasafvoer: | ø150mm |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 4-8 kW |
| Merk: | Jydepejsen |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Inbouw |
| Aansluiting: | Boven |
| Rookgasdiameter: | Ø150 |
| Externe luchttoevoer: | Ja |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A+ |
Aanmelden