Jydepejsen Zeta (vrijstaand)
Jydepejsen
€ 4.216,99
Model
product-5451
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Jydepejsen Zeta (vrijstaand)
De Jydepejsen Zeta (vrijstaand) is een prachtige houtkachel met een strak en uniek ontwerp. Door zijn eigentijdse uitstraling past deze houtkachel thuis in vele interieus.
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 683 H 900 D 496 mm |
|---|---|
| Vermogen: | 6.5 kW |
| Rookgasafvoer: | ø150mm |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 4-9 kW |
| Merk: | Jydepejsen |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven |
| Rookgasdiameter: | Ø150 |
| Externe luchttoevoer: | Nee |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden