Nestor Martin Stanford 12 houtkachel
Nestor Martin
€ 3.327,99
Model
product-6077
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Nestor Martin Stanford 12 houtkachel
De Stanford serie van Nestor Martin bestaat uit een statige lijn houtkachels die elk interieur rijker maakt. Eventueel met gepolijste kookplaat (12+) leverbaar. Deze kachels worden geleverd met grepen in kachelkleur.
Voordelen Nestor Martin Stanford 12
Naast de unieke stijl hebben de Nestor Martin Stanford modellen nog meer voordelen:
Een schoner venster (wat zorgt voor een onvoorstelbare brede kijk op het vlammenspel)
- Gemakkelijk te vullen langs voor- of zijkant!
- Grote aslade
- Schonere verbranding, dubbele luchtcirculatie
- Secundaire lucht: luchtopname via het bovenste gedeelte voor een schonere verbranding (verlaagde CO-uitstoot) en een schoner venster
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 570 H 790 D 516 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 200kg |
| Vermogen: | 8,5 kW |
| Rookgasafvoer: | ø150mm |
| Rendement: | 76% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 3 - 14 kW |
| Merk: | Nestor Martin |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Boven/achter |
| Externe luchttoevoer: | Ja |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden