Nestor Martin Stanford 12+ (kookplaat) houtkachel
Nestor Martin
€ 3.630,99
Model
product-6076
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Stanford 12 plus
De Stanford serie van Nestor Martin bestaat uit een statige lijn stevige houtkachels die ieder interieur verrijken. Deze kachel wordt geleverd met grepen in graphite.
Voordelen Nestor Martin Stanford 12+
Naast de unieke stijl, en in dit geval de multifunctionele kookplaat, hebben de Nestor Martin Stanford modellen nog meer voordelen:
Een schoner venster (wat zorgt voor een onvoorstelbare brede kijk op het vlammenspel)
- Gemakkelijk te vullen langs voor- of zijkant!
- Grote aslade
- Schonere verbranding, dubbele luchtcirculatie
- Secundaire lucht: luchtopname via het bovenste gedeelte voor een schonere verbranding (verlaagde CO-uitstoot) en een schoner venster
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 742 H 857 D 520 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 240kg |
| Vermogen: | 8,5 kW |
| Rookgasafvoer: | ø150mm |
| Rendement: | 76% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 3 - 14 kW |
| Merk: | Nestor Martin |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Achter |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden