Nestor Martin Stanford 9+ (kookplaat) houtkachel
Nestor Martin
€ 2.853,99
Model
product-6081
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Nestor Martin Stanford 9 plus met kookplaat
De Stanford 9+ houtkachel van Nestor Martin is bijna dezelfde kachel als de 'gewone' 9. Gewone tussen haakjes want gewoon zijn de Stanford houtkachels niet te noemen.
Mooi klassiek design en een knap staaltje vakmanschap komen samen in een heerlijke kachel. deze wordt geleverd met kachelkleur grepen.
De Efel Stanford houtkachels hebben allemaal dezelfde voordelen:
- Een schonere ruit (beter zicht op het vlammenspel)
- Verplaatsbaar rooster
- Makkelijk te vullen, voor maar ook aan de zijkant
- Extra comfort door thermostatische temperatuurregeling
- Grote aslade
- Schonere verbranding door dubbele luchtcirculatie:
Primair: thermostatische temperatuurregeling
Secundair: luchtopname via bovenste gedeelte voor een schonere verbranding. wat beteken minder CO2 uitstoot en de al eerder genoemde schonere ruit.
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 424 H 783 D 426 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 140kg |
| Vermogen: | 7 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø130mm |
| Rendement: | 76% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 2 - 12 kW |
| Merk: | Nestor Martin |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Achter |
| Deur: | Draaideur |
| Energielabel: | A |
Aanmelden