Pelletkachel Artel Cayenne 16kw
Artel
€ 3.965,00
Model
H10497.2
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
De Cayenne 16 kW pelletkachel is een krachtige en energiezuinige oplossing voor het verwarmen van grotere ruimtes tot circa 160–400 m². Met een hoog rendement van ±93% haal je maximale warmte uit minimale pellets. Dankzij de eenvoudige bediening via afstandsbediening (en optioneel wifi) geniet je altijd van optimaal comfort. Het moderne zwarte design maakt deze kachel bovendien een stijlvolle toevoeging aan elk interieur.
Specificaties
| Gewicht: | 100kg |
|---|---|
| Vermogen: | 16 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø 80 mm |
| Rendement: | 93% |
| Merk: | Artel |
| Aansluiting: | Achter |
| Externe luchttoevoer: | Nee |
| Pellet opslagtank capaciteit: | 17kg |
| Energielabel: | A+ |
| Afmetingen: | B 495 H 1015 L 580 |
Aanmelden