Pelletkachel Artel Julia Next Zwart
€ 1.245,00
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
De Julia Next volgt de Julia Pelletkachel op. Er zijn bij de Julia Next enkele verbeteringen doorgevoerd ten opzichten van de Julia.
Installatiehandleiding wifi module
De doorgevoerde verbeteringen:
- Er is een pellet motor geplaatst die continu draait
- Display is ingebouwd in de topplaat
- Opstart element is vervangen door een keramische gloeibougie
Deze doorgevoerde verbeteringen dragen bij aan de veiligheid, stilte en uiterlijk van de pelletkachel.
Deze prijs is excl. ingebruiksstelling. Wij adviseren ten alle tijden om een ingebruikstelling te laten uitvoeren.
De garantie wordt uitgevoerd in ons magazijn te Nijkerk.
Let Op! Op dit product leveren wij alleen garantie bij ons filiaal in Nijkerk, dus niet bij u thuis! Uiteraard kunnen onderdelen wel opgestuurd worden. Is er bijvoorbeeld een ventilator kapot, dan sturen wij die naar u op. Mits dit binnen onze garantievoorwaarden valt.
| Kachel afmetingen: | H 735 B 500 D 435mm |
|---|---|
| Gewicht: | 75kg |
| Vermogen: | 7.45 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø80mm |
| Rendement: | 92,6% |
| Brandstof: | Pellets |
| Vermogen: | 3-7 kW |
| Merk: | Artel |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Rookgasdiameter: | Ø80 |
| Pellet opslagtank capaciteit: | 13kg |
| Energielabel: | A+ |