Pelletkachel Artel Milano Next Zwart 8kW
Artel
€ 1.498,00
Model
product-4176
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
De Artel Milano Next is een opvolger van de artel Milano.
In deze kachel zijn verschillende pluspunten van de Artel-modellen samengebracht.
Voordelen van deze pelletkachel:
- Constante pelletaanvoer
- Gietijzeren brandkamer
Deze pelletkachel is gemaakt van plaatstaal en kan zowel met handbediening als met afstandsbediening geregeld worden. Het energielabel A+ laat zien dat de kachel zuinig is.
Beschikbaar in verschillende kleuren: zwart, wit, bordeaux rood
** Kijk voor de specificaties hier onder **
Deze prijs is excl. ingebruiksstelling. Wij adviseren ten alle tijden om een ingebruikstelling te laten uitvoeren.
De garantie wordt uitgevoerd in ons magazijn te Nijkerk.
Specificaties
| Maximale lengte houtblok: | Pellet Ø6mm |
|---|---|
| Kachel afmetingen: | H 865 B 438 D 476mm |
| Gewicht: | 90 kg |
| Vermogen: | 8 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø80mm |
| Rendement: | 92% |
| Brandstof: | Pellets |
| Gemiddeld houtverbruik : | 0,6 - 1,4 kg/h |
| Vermogen: | 3-7 kW |
| Merk: | Artel |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Aansluiting: | Achter |
| Rookgasdiameter: | Ø80 |
| Externe luchttoevoer: | Ja |
| Pellet opslagtank capaciteit: | 13 kg |
| Capaciteit: | 60m2 |
| Energielabel: | A+ |
| Maximale verwarmingscapaciteit: | 160m3 |
Aanmelden