Plamen houtfornuis Slavonac N - 8kW
Plamen
€ 1.295,00
€ 1.195,00
Model
product-6419
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Wilt u de unieke ervaring beleven van het koken op uw eigen houtgestookte kachel? Dan is deze Plamen Slavonac N houtkachel echt iets voor u! Het houtfornuis is uitgerust met een stookruimte, ovengedeelte en kookplaat.
Wanneer u een vuur maakt in de stookruimte kunt u vrijwel alles koken en bakken wat u wilt. Dit Plamen Slavonac N houtfornuis van onze webshop is zeer praktisch en functioneel omdat het zowel voor directe verwarming als voor centrale verwarming kan worden gebruikt. Dus u kunt er gerechten op klaar maken terwijl het houtfornuis uw woning verwarmd.
Bent u toch op zoek naar een andere type houtfornuis? Dan heeft Plamen een nog veel uitgebreider assortiment aan houtfornuizen voor u die we allemaal in onze webshop verkopen. Kijk bijvoorbeeld eens naar de Plamen 850 Glas N of de Plamen Calorex 100. Dit zijn allemaal Plamen houtfornuizen in een net iets andere uitvoering.
Wanneer u een vuur maakt in de stookruimte kunt u vrijwel alles koken en bakken wat u wilt. Dit Plamen Slavonac N houtfornuis van onze webshop is zeer praktisch en functioneel omdat het zowel voor directe verwarming als voor centrale verwarming kan worden gebruikt. Dus u kunt er gerechten op klaar maken terwijl het houtfornuis uw woning verwarmd.
Bent u toch op zoek naar een andere type houtfornuis? Dan heeft Plamen een nog veel uitgebreider assortiment aan houtfornuizen voor u die we allemaal in onze webshop verkopen. Kijk bijvoorbeeld eens naar de Plamen 850 Glas N of de Plamen Calorex 100. Dit zijn allemaal Plamen houtfornuizen in een net iets andere uitvoering.
Specificaties
| Kachel afmetingen: | W 845 x H 838 x D 594 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 128 kg |
| Vermogen: | 8 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø 120 mm |
| Rendement: | 83.7 % |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 8-12 kW |
| Merk: | PLAMEN |
| Afmeting: | Groot |
| Vuurzicht: | Voorzijde |
| Type kachel: | Vrijstaand |
| Rookgasdiameter: | Ø120 |
| Capaciteit: | 160 m3 |
| Energielabel: | A+ |
Aanmelden