Spartherm Premium Triple 50x50x54
Spartherm
€ 10.326,99
Model
product-5921
- Bekijk onze kachels in onze showroom
- Breed assortiment
- Advies door specialisten
Productinformatie
Spartherm Premium Triple 50x50x54
Met de Premium Triple 50x50x54 houthaard (voorheen de A-U-50h) voegt Spartherm weer een moderne, strak afgewerkte haard toe aan het assortiment. Door de onzichtbare lijsten wordt het vuurbeeld niet belemmerd en heeft u optimaal zicht op de prachtige vlammen. De stevige deurconstructie is zo ontwikkeld dat de deur niet kan torderen. Met deze haard haalt u een zeer rendementvolle haard in huis. Door de efficiënte verbranding belast de Premium Triple het milieu minimaal!
Specificaties
| Kachel afmetingen: | B 675 H 1472 D 773 mm |
|---|---|
| Vermogen: | 9.3 kW |
| Rookgasafvoer: | Ø200/250 mm |
| Rendement: | 80% |
| Brandstof: | Hout |
| Vermogen: | 6,5 - 12,1 kW |
| Merk: | Spartherm |
| Afmeting: | Middel |
| Vuurzicht: | 3-Zijdig |
| Type kachel: | Inbouw |
| Aansluiting: | Boven/achter |
| Deur: | Liftdeur |
| Energielabel: | A+ |
Aanmelden